0312 230 00 90
av.ebru.unsal@gmail.com

Ankara Hangi Hallerde Değer Kaybı Alınamaz?18.2.2024

İhmaliniz veya kusurunuz bulunmadığı halde trafikteki diğer sürücüler nedeniyle bir maddi kayba uğramış olabilirsiniz. Bu kaybı gerekli kurumlara bildirdiğiniz taktirde ve gerekli şartları da sağlamanız halinde sizlere maddi kaybınızı en aza indirecek ödemeler yapılabilmektedir. Oldukça karmaşık bir hukuki sürece bağlı olan bu durum, hukuk dünyası profesyonelleri tarafından azimli ve gayretli bir sürecin ardından gerçekleşebilmektedir. Sizlerde maddi kayıplarınızı en aza indirgeyecek bu ödemelerden faydalanmak isterseniz hukuk büromuza başvurabilirsiniz.

Hukuk büromuzda yer değer kaybı hukuku alanında uzman avukatlarımız ile sizlere hasar sonrası süreçte sonuna kadar destek veriyoruz. Gerek kontrol hizmetlerimiz gerekse danışmanlık hizmetlerimiz ile süreci en doğru şekilde yönlendirmenize olanak sağlıyoruz. Değer kaybı şartları manasında çok ciddi bir destek ile süreci yönlendirmenizi kolaylaştırıyoruz. Bu alanda yaptığımız çalışmalar ile yüksek oranlarda yakaladığımız başarılarımızı değerli avukatlarımıza borçluyuz. Değer kaybı hukuku alanında çalışan birbirinden değerli avukatlarımız ile katıldığımız davaların genelinde salondan başarıyla ayrılabiliyoruz. Detaylı bilgi için “Araç Değer Kaybı Şartları” başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz.

Sizlerde hukuk büromuzun sağlamış olduğu danışmanlık hizmetlerinden faydalanmak isterseniz tek yapmanız gereken iletişim bölümünde yer alan adreslerimiz ile bizlere ulaşmak olacaktır. En kısa süre içerisinde ekibimiz sizlere ulaşacak ve konu hakkında gerekli bilgilendirmeyi tarafınıza yapacaktır.


Araç Değer Kaybı Nasıl Alınır?


Araçlarınızda oluşan maddi hasar karşılığında bir tazminat alabilmektesiniz. Bu tazminatı almak için çeşitli şartlar bulunmaktadır. Bu şartlar sağlandığı taktirde aracınızdaki zararı en aza indirgemeniz için çeşitli yol ve yöntemler bulunmaktadır. Bu anlamda en önemlilerinden biri hazırlanacak dilekçenin profesyoneller tarafından hazırlanması olacaktır. Aksi hallerde hazırlanan dilekçeler zaman zaman yetersizliklerden dolayı reddedilebilmektedir. Bu anlamda sizleri destekleyecek olan büromuz, danışmanlık hizmetleriyle sonuna kadar sizlere destek veriyor. "Değer kaybı başvuru" işlemlerinizde sizlere vereceğimiz destek ile diğer taraflara kıyasla işlemlerinizi çok daha kısa bir süre içerisinde çözebileceksiniz. Bu anlamda, çalışmalarını bu alanda sürdüren avukat arkadaşlarımız ile sizlere olumlu bir sonuç vermeyi amaçlıyoruz. Konu ile alakalı daha detaylı bilgi için “Araç Değer Kaybı Nasıl Alınır?” başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz.

Trafik kazası sonrası aracınızda oluşabilecek maddi hasarlar için şimdiden bilgi sahibi olabilirsiniz. Web sitemizde yer alan telefon numarası ve whatsapp hattı üzerinden değer kaybı hukuku alanında uzman avukatlarımıza ulaşarak, değer kaybı şartları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Araç Değer Kaybını Kim Öder


Hukuk süreçlerinde birden fazla dikkat etmeniz gereken husus bulunabilmektedir. Özellikle bazı kritik süreçler sonucu olumlu veya olumsuz etkileyebilmektedir. Değer kaybı hukuku alanında işlerinizi ilerletirken profesyonel bir danışmandan destek almanızı önermekteyiz. Büromuzda aktif olarak çalışmalarını sürdüren avukatlarımız ile danışmanlık hizmetlerinizi alabilir ve bu süreç içerisinde sizlere yardımcı olacak danışmanınız ile tanışabilirsiniz.

Sürece dair daha fazla bilgi sahibi olmak ve bu alanda yıllardır çalışan tecrübeli çalışma arkadaşlarımıza ulaşmak için sitemizi inceleyebilirsiniz. Güncel olarak hukuk ilkelerini takip eden değişimleri inceleyen arkadaşlarımız ile değer kaybı şartları manasında sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Sizler de fazla vakit geçmeden bizlere ulaşabilir ve sürecin kontrolünü ele geçirebilirsiniz. Bizler için kötü giden dava yoktur, yapılması gerektiği halde geciktirilmiş işlemler vardır. Bizleri arayın ve en kısa süre içerisinde süreci lehinize çevirin. Sürecin kontrolünü ele geçirin. Şimdiden bizleri tercih ettiğiniz için sizi tebrik eder, kazanmanıza kesin gözüyle baktığımız tazminatınız için sizleri tebrik ederiz.


 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Makaleler

  • İtirazın İptali ve Takibin Devamı Emsal Karar
    Sizler için hazırlananlar köşesinde bugün "İtirazın İptali ve Takibin Devamı Emsal Karar" konusunun da yer aldığı bu içeriğimizi inceleyebilir ve merak ettikleriniz için uzmanlarımıza ulaşablirsiniz.
  • Konya Araç Pert Değeri Hesaplama
    Araç değer kaybı hesaplama 2024 yılında Anayasa mahkemesinin karayolları trafik kanunu ilgili maddelerini iptal etmesi sonucunda değişmiştir.
  • Ölümlü Trafik Kazasında Tazminat Oranı Nasıl Belirlenir?
    Ölümlü kazalarda tazminat oranının belirlenmesi konusunda bazı kriterler göz önünde olacaktır. Genel olarak bu oranın belirlenmesi hususunda vefat eden kişinin yaşı, kazadaki kusurluluk oranı, maaşı ve pasif çalışma yılı gibi konular
Whatsapp