0312 230 00 90
av.ebru.unsal@gmail.com

Trafik Cezasına İtiraz Hangi Mahkemeden Yapılır17.10.2023

Trafik Cezasına İtiraz Hangi Mahkemeden Yapılır? Trafik cezasına itirazın süresi nedir, itiraz dilekçesi hazırlama ve diğer detaylar için Ünsal Hukuk Bürosu sizlere bu yazıyı hazırladı. Yediğiniz cezalar konusunda profesyonel bir yardım almak isterseniz, sitemizde yer alan numaralarımız üzerinden bizi arayabilir ve trafik cezası davalarında uzmanlaşmış avukatlarımızdan hizmet alabilirsiniz.

Ülkemizde son dönemlerde artan trafik denetimlerinin akabinde teknolojinin de gelişmesi ile birlikte trafik cezalarının gelme sıklığı artmıştır. Hız ihlalleri, yanlış park, seyir halindeyken telefonla konuşma, kaçak geçişler vb.. durumlar neticesinde yüksek trafik cezaları ile sürücüler karşı karşıya kalabiliyorlar.

Yediğiniz bir trafik cezasına itiraz etmek için hazırlanacak olan dilekçenin profesyonel avukatlar tarafından hazırlanması, kanuni dayanaklar sebebi ile cezanın neden haksız olduğunu desteklemesi açısından önemlidir. Bu bağlamda yediğiniz bir trafik cezası için başvuru yapacağnız mahkemeye sunacağınız dilekçenizin hazırlanması için Ünsal Hukuk Bürosu avukatlarından hemen destek alabilirsiniz.

Trafik cezasına itiraz dilekçesi, yetkili Sulh Ceza Mahkemesi’ne yapılan başvuru ile işleme koyulur. İtiraz dilekçenizi uzman bir ceza avukatına hemen yazdırmak için iletişim sayfamızda bulunan numaralarımızı arayabilirsiniz. Bu gibi durumlarda avukatların tüm prosedürlere hakim olmasından dolayı doğru sonuca sizleri hızlıca ulaştırması mümkündür.

Sizlerde trafik cezalarınıza itiraz işlemleri için hemen bizi arayın.

İlginizi Çekebilecek Diğer Makaleler

Whatsapp